Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-10-2009, 01:36 AM   #66 (permalink)
hayatimdegisti
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

Alıntı:
aytaçhoca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar,ben 6 gündür bazen uyrken, bazen de kitap okurken sadece suçluluk telkinini dinliyorum.ancak herhangi bariz bir değişim farkedemedim.etkili olup olmadığını anlamak için ne yapmam lazım?
Bende 5. gün etki göstermişti.Ancak bir günde etki gören olduğu gibi 2 haftada da etkileri farkeden olabiliyor..
Siz sadece suçluluk dinlemissiniz oysa onerimiz suçluluk ego ilk hafta sonra ek diğerleridir.

Değişimi farketmek için ilk etkiler anketler bölümüne bakınız orada ki benzer değişimler olmuş mu?
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla