Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-10-2009, 10:56 PM   #37 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: 'ben şu taşı kullandım ve gerçekten şu etkisini gördüm' diyen var mı???

Alıntı:
nazendem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sanırım taşını kullanmadan önce negatifliğinden arındırman gerekşiyordu.Çünkü negatifliğinen arındırılmamış amatis taşı tersine negatif enerjiyi yayarmış.belki senin taş sen kullanmaya başlamadan önce fazlasıyla negatşf enerji çekmişti bile.
hergün düzenli olarak arındırma işlemini yaptım...suya da tuttum güneşte de beklettim..hiç aksatmadım..ancak buna rağmen öyle etkilerle karşılaştım..ve taşı kullanmayı kesince etkiler de geçti...
hayatımda hiç görmediğim korkunçlukta rüyalar gördüm yastık altına koyup uyuyunca...
o yüzden bir daha ametist kullanmayı düşünmüyorum :)

şu an kantaşı ve florit kullanıyorum...ama bariz bir faydasını veya zararını görmedim onların...olmasa da olur türünden taşlar sanırım..varlığı yokluğu bir gibi...
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla