Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 15-05-2008, 04:29 PM   #1 (permalink)
MagNetiC
Guest
 
Mesajlar: n/a
Standart Almanca Odası.. :(

dikkat ettim de bi çok dil odası olmasına rağmen, aslında içli-dışlı olduğumuz almanyanın dili olan ve ingilizceden sonra en önemlilerden biri sayılabilecek almancanın bi odası yok.. Almanca Odası.. garip değil mi?.. bana garip geldi.. Almanca Odası..
üstelik sitenin de server ı alman şirketindendi sanırım.. dusun

bi çok türk vatandaşı almanyada yaşıyor ve bu sitede de almanya da yaşayan bi çok üye olabilir.. Almanca öğrenenler, öğrenmek isteyen üyeler olabilir.. bi çok döküman ve bilgi paylaşımı yapılabilir.. Almanca Odası..

acaba bi odacık da almanca ya açılamaz mı?? Almanca Odası..

sevgiler.. Almanca Odası..


ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
  Alıntı ile Cevapla