Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-09-2009, 07:34 PM   #7 (permalink)
ozgecan
Teğmen

Tesekkür: 101
18 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozgecan is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Online Destek Sistemi Açılmıştır

Merhabalar atakan bey...öncelikle böyle güzel bir site kurdugunuz için sizlere çok ama çok teşekkür ederim. bu siteyi bulmam benim için yepyeni bir hayat başlangıcı oldu ve bunun içinde ayrıyeten tşkr ederim size. benim bir kaç sorum olucak sorularımı cevaplandırırsanız çok mutlu olucagım. ben bu siteye girdigim ilk günden beri mp3leri dinliyorum ve olumsuz ekini neredeyse hayatımdan çıkardım diyebilirim her bir olumsuz düşünce beynime üşüştügünde inançlarımla onları yok ediyor olumlu ne varsa onlara odaklanmaya çabalıyorum. olumlamalarımı oluşturdum ve hergün her gece içersinde bu olumlamaları çok defa tekrar ediyor gözlerimi kapatıp kendimi evrene teslim ediyorum yanlız kendimde son 2 gündür şunu farkettim içimde tuhaf bir hüzün olumlamaları düşünüp tebessüm ederken içimde tuhaf bir ağlama hissi kaplıyor bunun nedenini merak ediyorum ve kendimi bukadar olumlamalara kaptırmış bütünleşmişken bu olumlamaların güzel sonucunu sizce nezamndan itibaren alabilirim? şimdiden ilginize ve cevabınıza çok teşekkür ederim... sevgiler
ozgecan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla