Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-09-2009, 12:54 AM   #15 (permalink)
rosettastoned

Tesekkür: 1
4 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rosettastoned is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: meleklerle iletişim

Alıntı:
fgceker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili rosettastoned;
Eğer bebekler ilk yürümeyi denediklerinde düştükleri için tekrar denemekten vazgeçselerdi yürümeyi öğrenebilirlermiydi

Başarana kadar denemeye devam...Başardığın andaki hislerin öyle güzel olucak ki bu hayal kırıklığından eser dahi kalmıycak,Ben Melek meditasyonlarını deneyen ve yaşattığı o güzel hissi deneyimleyen biri olarak söylüyorum sana bunu..

Tekrar ,tekrar ve tekrar denemekten sakın vazgeçme.Her adımda sonuca daha çok yaklaşacağını sakın unutma...
Biran önce bu güzel hissi seninde yaşamanı tüm kalbimle diliyorum.Başaracağına dair İnancın ne kadar kuvvetli olursa sonuca o kadar kolay ve çabuk ulaşırsın bunu sakın unutma

Güzel haberlerini ve bu deneyimin sana yaşattığı hissi öğrenmek için mesajlarını sabırsızlıkla bekliyorum ...

İş bitirici meleğimide sana destek olması için yolluyorum...

Hadi bakalım biraz daha cesaret....
gece gece acayip pozitif enerji verdi bu mesaj bana :) çok teşekkürler desteğin için, yakın bir zamanda tekrar deneyeceğim ve başarana kadar uğraşıp güzel haberlerle döneceğim inşallah, çok pis hırs yaptım :)
rosettastoned isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla