Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-05-2008, 04:09 PM   #15 (permalink)
ekinoksal

Tesekkür: 0
13 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ekinoksal is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: The secret i izledikten sonra

evet sevgili shamanic ben bu fikrinize sonuna kadar katılıyorum. Çektiğimiz düşüncelerden ders almalıyız. Başımıza gelen aksiliklerin iyi yönünü görüp ders alabilirsek kendimizi suçlamak yerine saygı duyarız. Ben kendime şu anda gerçekten saygı duyuyorum. Çevremde ki diğer insanların hiç birşeyin farkında olmamaları hatta kuantumu hiç duymamaları bana çok garip geliyor artık. Anlattığım zaman sanki haşa Allah'ı inkar ettiğimi falan düşünmeye başlıyorlar. Ama ben gerçek farkındalığı yaşamaya başladım. Çünkü benim inancıma göre yani islama göre aslında sırrı bize zaten söylemişti Allah. Kuran ayetlerinde hep sabırdan dua etmekten ve isyan etmemekten bahseder. Benim yaptığım dualarda değişen tek şey artık dileklerimin kabul olacağına tamamen güvenip inanmak oldu. yani aslında eskisinden daha inançlı oldum. Bence bunda ters olan hiçbirşey yok ama devrin HALLAC-I MANSUR u gibi oldum. Arkadaşlar ne insanlar gelmiş geçmiş saygıyı sonuna kadar hakeden. Öyle anlaşılıyor ki şehit Hallac-ı Mansur sırra vakıf olmuştur. Ne dersiniz ?
ekinoksal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla