Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-09-2009, 03:43 PM   #40 (permalink)
aprilrose
Teğmen

aprilrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 132
125 Mesajinıza toplam 805 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really nice
Standart Cevap: Bir kaç küçük ipucu ;)

Alıntı:
Turhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar, Hyperviperin verdiği teknik çok ilginç olmakla birlikte benim yaşanmış bazı sorularım var Hepiniz hatırlarsınız duymuşsunuzdur Süperloto da ikramiye 50 milyona çoktığında benim düşüncem ikramiyeyi alınca peşime mafya bulaşacakmı, parayı alıp yurtdışınamı kaçsam, ne kadarını eşe dosta dağıtacağım ne kadar adil olur, patronuma ne diyeceğim vs vs. Parayı nasıl harçıyacağımı bile düşünememiştim bu sorunlardan. Bilinç altıma birsürü sorun vermiştim. Neyse sonra 22 milyonu alınca :) şaka şaka bana çıkmadı. Yani bu teknik pek işe yarar gibi gelmiyor bana. ben tecrübe ettim bu tekniği bilmeden uyguladım. İşe yaramadı. Eğer olayla ilgili bir sorun görüyorsanız beyniniz sizi korumak adına olayın gerşekleşmesini engelliyebiliyor. Tercihleri pekte doğru olmuyor ama onun asıl amacı sizi korumak olduğundan tehlikeli bulduğu durumdan sizi uzaklaştırıyor. eğer dileğinizle ilgili bir sorun yaratırsanız dileğinizi sizden uzak tutabilir. Belki doğrusu bilinç altımızdaki engeli kaldırmak. Yani bilinç neyi tehlikeli bulup engelliyorsa onu bulup temizlemek.Bunu bir tartışalımmı??
Son yazıların tamamı bununla ilgili... Biz de tam burda, bunu konuşuyoruz :)
Yani bilinçaltındaki korkularımızı keşfedip bunları temizlemeyi...

Beynin sizi koruması ne demektir ? Bunu anlamayamadım.

Beyin sizin beyninizse zaten sizin tarafınızdan programlanmıştır.
Dolayısıyla beyninizin sizi koruması diye bişey olamaz, siz kendi kendinizi korursunuz..

Neyse siz son yazılanları isterseniz tekrar okuyun sonra tartışalım.

Saygılar,

aprilrose isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla