Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-09-2009, 01:26 AM   #20 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

bu konu benim için o kadar önemli ki anlatamam çünkü gerçekten tüm sorunlarımın kaynağı aslında konunun içindeki msjlarda gizli. geçmişi sürekli hatırlamak, korkularımla bir türlü yüzleşememek, hayata ve insanlara karşı kesin çizgilerle yaşamak çok zor ama bunu seçtim ben. bundan kurtulmak istiyorum. bunun için bi adım attım bugün ilk defa geçmişte yaşadığım ve affetmek istediğim biri aklıma geldi ve kendi kendime bu konu artık kapandı ve o olayı asla hatırlamıyorum dedim. işin ilginç yanı konuyu gerçekten ilk kez düşünmedim ve o insan aklıma geldiği halde şuan öfkeli değilim çünkü yaşadığım her şeyden kendim sorumluyum ve bu şekilde büyüdüğümü düşündüm. o kadar çok korkum var ki bunları da atlatıcağımı düşünüyorum korkusuz bir yaşam istiyorum. bu şekilde kendime zamanda ayırabileceğim ve korkularım yüzünden cesaretsiz kalıp başkalarının her söylediğini yapmayacağım ben düşüncelerimle değerliyim ve istediğim hayatı yaşamak istiyorum. ayrıca daha ılımlı olmak istiyorum ve sertliğim yüzünden başkalarını cezalandırdığımı düşünürken kendimi daha çok yıprattığımı artık anladım bundan sonra bir şey yapmadan ya da konuşmadan önce 2. bir kez daha düşünücem ve kendimi incitecek her şeyden kaçınacağım teşekkürler paylaşım için