Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-09-2009, 09:14 PM   #5 (permalink)
fgceker
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: DÜŞÜN VE BAŞAR

Muhammed Bozdağ bugüne kadar okuduğum yazarların içinde tüm kitaplarını bir haftada okuyup bitirdiğim daha çok özümsemek için her kitabını defalarca okuyup altını çizdiğim tek yazar.

Bugüne kadar pek çok yazarın çoğu kitabını almışımdır ve okumuşumdur ama hiç birisi Muhammed beyin kitaplarındaki kadar beni etkileyip derinden sarsamamıştı,ve hiç bir yazar böylesine yazdığı tüm kitaplarını bir haftada okuyup bitirme,her yeni satırı okuduğumda içimde daha da büyük bir heyecan ve umut yaratma potansiyeline sahip olamamıştı.

Kişisel gelişim kitaplarını yakından takip etmeye çalışan bir bireyim ve kütüphanem deki çoğu kitap ya 1.basımdır yada 2.basım fakat Muhemmed beyin kitaplarına denk geldiğimde kitaplar çoktan 250.basımlarını yapmıştı ve ben kendi kendime çok kızdım...Nasıl olmuştuda böylesine değerli bir yazarı bunca süre fark edememiştim. Demekki çok tembellik yapmıştım ve fuzili işlerle çok fazla oyalanmıştım

Sanırım kayıp ettiğim zamanı telafi etmek istercesine hızlı okuyup bitiriverdim kitaplarını.ilk okuduğum kitabi İstemenin Esrarı idi..Daha kitabı bitirmeden diğer tüm kitaplarının siparişini verdim ve geldikleri gibi kitaplara aç bir çocuğun yemeğe saldırması gibi büyük bir heyecanla saldırdım

5 kitabı birden bir hafta gibi bir sürede adete su içer gibi,bir süngermişcesine,okuduğum her satırı içime çekerek özümseyerek okuyup bitiriverdim ve bitirdiğim zaman onca satırı okumuş olmanın yorgunluğunu beklerken kendimi daha bir enerji dolu,heyecanlı ve hayatımdaki pek çok düzene koyamadığım şeyi düzene koyabilecek bilgi ve cesarete sahip bir şekilde buluverdim.

Bugüne kadar başarı üzerine yazılmış ve best seller olmuş pek çok kitabı okudum,ama hiç biri Düşün ve Başarın bana yaşattığı bu duyguları yaşatamadı....Okuduğum çoğu bilgi okumuş olduğum kitabın satırları arasında öylece kalakaldı...ama bu sefer öyle olmadı

Kitapla ilgili yüzlerce satır yazabilirim buraya ama bildiğim hiç bir cümlenin kitabın insan ruhu üzerinde yaşattığı o çoşku ve güven duygusunu anlatmama yetebileceğini sanmıyorum...

Keşke elimde olsada kitaptan binlerce satırı size burdan aktarabilsem işte o zaman belki ne demek istediğimi,neden bunca heyecan duyduğumu bir parçada olsun anlatabilirim...

Yazarla ve çalışmalarıyla ilgili bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.Neden bunca heyecanla tutkunu olduğumu sizde anlayacaksınız
| Yetenek.com | MuhammedBozdag.com |
fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla