Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-09-2009, 05:10 PM   #872 (permalink)
TR-ance
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about
Standart Cevap: HO'OP ARINMA HATTI

Alıntı:

Ho'oponopono'yu duydunuz mu? Arınmaya ve 0 noktasına ulaşmaya hazır mısınız? Bu mp3 size hediyemiz. Sadece linke sağ klikleyerek hedefi farklı kaydete basın ve ürünü indirin.
Bu ürünün dinleme sınırı yok. Gün boyu dinleyebilirsiniz. Arınmanın getireceklerine hazır olun. Mp3'ün giriş kısmında sözleri duyacaksınız, devamında da çok kısık, subliminal düzeyde Ho'oponopono'nun sihirli 4 cümlesi size sesleniyor olacak. Sadece dinlemekle kalmayın, siz de sürekli tekrar edin.

Senden özür dilerim.
Beni affet.
Seni seviyorum.
Teşekkür ederim.

Ho'oponopono ile arınmanın felsefesini anlamak için Zero Limit kitabını okuyabilirsiniz. Yazarı The Secret'ta yer alan hocalardan Joe Vitale...

Tüm insanlığın özündeki saf çocuğa ulaşabilmesi dileğiyle...
Hepinizi seviyoruz...

İşte hediye mp3'ün linki:

/transfer/hooponopono.mp3

Sağ klikleyip hedefi farklı kaydete tıklayın.

Şu Anda Bu Mp3'ü Dinlemekteyim Ve Gerçekten Güzel Bir Huzur Dalgası Kapladı Beni.. Güzel Bir Paylaşım OLacağını Düşündüğüm İçin Buraya Koyuyorum.. Böylece Her An Arınabilirsiniz ..
Hem de Türkçe OLması Çok Daha Büyük Bir Avantaj.. Keyifli Dinlemeler Ve İyi Arınmalar.. :)

SevgiLer..

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla