Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-09-2009, 02:32 AM   #3 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Sivilcelerin kaynağını dışarda değil içerde arayın

doğru olabilir şekerim benim yüzümde üniversite hayatıma kadar çok nadir sivilce çıkardı bakınca belli bile olmazdı öyle 1. sınıfta farklı bir şehire gidince üstelikde bi gece bile kalmam dediğim bi yurda yerleşince yüzümde sivilceler çıkmaya başladı 1 haftadan fazla kalınca durup durup ağlıyordum bunalımlı gibiydim yani o kadar çok ağlıyodum ki arkadaşlarımda beni görüp ağlıyolardı iğrenç sivilcelerdi doktora gittim ilaçlar fayda etmiyodu daha kötü çıkıyodu suratım sivilce dolu değildi ama bi tane çıkması bile yetiyodu o kadar korkunçtu sonra alıştım kaldığım yere heralde :)) eski halime geldim çok mutluyum sivilcelerimin geçmesine o zamanlar şuanki halimden çok daha fazla sıkıntılıydım çok mutsuzdum alışmam zor olmuştu sonra düşüncelerim tersine döndü o zamanda zaten sivilcelerim geçti gerçekten ömürleri kısa oldu yani :))