Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-09-2009, 05:39 PM   #7 (permalink)
sanemce
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute
Standart Cevap: boşanma devresi

Alıntı:
aker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar arkadaslar ben boşanma arifesinde olan 3 aydır eşimden ayrı olan biriyim sadece rahatlamak istiyorum üstüne oglum var ve 25 yasındayım bilmiyorum gercektende hiç birşey bilmiyorum

merhaba aker

yanımıza hoşgeldin..

ben de boşanmak için kızımla birlikte evimi terkettiğimde 26 yaşımdaydım..

kararın kesinse, "şu da yapılsa evliliğim kurtulur" diyebileceğin hiçbirşey kalmadıysa, bir gün pişman olmayacağından eminsen, dik dur ve kendine güven derim...

bir süre ayrı yaşamak bazen iyi gelir çiftlere.. belki bu ayrılık sürecinde tekrar denemeye karar verirsiniz.. detayları bilmediğim için her yönden bakmanı sağlamak istiyorum..

boşanmak çok kolay değil. çok güçlü olmalısın..karışanın fikir verenin çok olacaktır..ne istediğini bilip kararlı davranırsan, müdahale hakkı vermemiş olursun..

boşanınca dul kalacağım diye sakın boynunu bükme..evlilik ne kadar yasalsa, boşanmakta o kadar yasal..

bol bol telkinleri dinle..çok faydasını göreceksin..

bana çocuğun var boşanma diyenlere söylediğim şu oldu:

"ben çocuğum olduğu için evli kalamam, çocuğum olduğu için boşanmalıyım"

sürekli kavga gürültü olan bir evde yetişen bir çocuk ne kadar sağlıklı olabilir ki değil mi??

sevgiler