Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-08-2009, 01:28 AM   #3 (permalink)
fgceker
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Standart Cevap: Tesadüf işte...

Alıntı:
minyonf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar, ben bedensel engelliyim. Bazı ağrılarım için internette araştırma yaparken bu siteye ulaştım. İlgimi çekti. Sosyal ilişkilerde de başarılı olmadığımı farkettim ve hayatımın değişmesini istediğimi düşündüm. Tabi en önce sağlığıma iyi gelmesini umuyorum. Yardımlarınızı esirgemezseniz memnun olurum, çünkü şimdi ne yapacağımı bilmiyorum. Herkese mutlu günler diliyorum.

Merhaba minyonf senide aramızda görmek gerçekten süperrr hoşgeldin ve medeni cesaret gösterip mesaj yazdığın içinde tebrik ederim .

Bence sosyal ilişkilerde başarılı olamadığını düşünerek kendine çok büyük haksızlık ediyorsun ÇÜNKÜ PEK ÇOK İNSANIN BAŞARAMADIĞI ONLAR İÇİN NEREDEYSE KABUSA DÖNÜŞEN VE SOĞUK TERLER DÖKMESİNE SEBEP OLAN BİR ŞEYİ BAŞARIP BURDA DUYGULARINI VE DİLEKLERİNİ BİZLERLE PAYLAŞMIŞSIN
Bu milyon kez alkışlanacak ve takdir edilecek bir şey.
Bana göre ikinci en büyük artınsa kendi içine dönerek iç sesini dinleyip tıpkı bizler gibi elinde olanla yetinmeyip daha fazlasını elde edip hayatını değiştirmek istemen
Medeni cesaretinden dolayı seni tüm kalbimle alkışlıyorum ve her yeni gününün bir öncekinden daha umutlu ve mutlu olmasını diliyorum Sakın unutma başarı yolunda attığımız her adım bizi hedefimize bir adım daha yaklaştırır....

Aramıza hoş geldin minyonf

Sakın unutma istemek başarmanın yarısıdır.İçindeki güce güven
fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla