Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-08-2009, 05:58 PM   #854 (permalink)
hayathan
Üsteğmen

Tesekkür: 164
166 Mesajinıza toplam 1,153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nice
Standart Cevap: HO'OP ARINMA HATTI

Alıntı:
abcçde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar sizinle bir sorunumu paylaşmak istiyorum ,üstüne gittikçe daha çok bilinçaltıma girdi gibi geliyo,ben bi keresinde yolda giderken bacaklarını kaybetmiş köprü kenarında para isteyen bi insana rastgelmiştim nedense o günden sonra bende uzuvlarımı kaybetme korkusu başladı bu anı düşünüyorum sonrada o 4 cümleyi söylüyorum ama iyicene saçmalamaya başladım aklımdan çıkmamaya başladı yazarken bile kötü oldum,yardım lüfen:(
Önce korkunuzu keşfedin..Sanırım bu kaybetme korkusu

Benim kaybetme korkum var.
Ben kaybetme korkumu şu anda sevgiye dönüştürmeye niyet ediyorum.
deyin. Korkunuzu üzerinizden bir elbise gibi sıyıdığınızı hayal edin. Pembe sular, çiçekler, tüller ve aklınıza gelebilecek her türlü pembe objeyle süsleyin hayalinizde.
Sonra olumlamaları yapmaya başlayın.

Ben güvendeyim
Ben her halimke değerliyim.
Ben sağlıklı ve mutlu şekilde hayatımı kolaylıkla ve Sevgiyle yaşıyorum..

Bu arada o dilenci hangi düşünceleriniz nedeni ile karşınıza çıktı ve size ne anlatmak istiyor bu rastlantı bunu içinize sorun.

Sanırım halinizden ve haya tınızda sahip olmadığınızı sandığınız şeyler için sürekli şikayet ettiğiniz bir dönemdi.
O anki düşüncelerinizi anımsayabilirseniz o anki korkularınızın ve yerine geçireceğiniz olumlamaların bilincine siz daha iyi varabilirsiniz.
Ben yapılışını örneklemek için bu örnekleri yazdım.

Mesela durumunuzdan memnun olmamışsanız.
Ben bolluk ve bereket içindeyim.
Evrendeki bolluk ve bereketi hayatıma sevgiyle alıyor ve kabul ediyorum.. vb..
hayathan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla