Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-08-2009, 01:31 PM   #8 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Üzerine Gitmek

telkinleri dinliyomusun peki nefti

bende korkularımın üzerine gitmeye çalışıyorum mesela bi örnekle anlatıyım hayvanlardan çok korkuyorum özelliklede kedilerden... görünce yolumu filan değiştiriyorum ama kedi bu her an her yerde karşınıza çıkabilir bizim yurdun orda 3-4 tane kedi vardı kızlar salam filan veriyolardı ondan yurdun önünden ayrılmıyolardı bi tanesi çok yılışıktı hemen insanın yanına geliyodu bi taneside çok büyüktü kedi değilde başka bişeydi sanki onların yanından asla geçemiyodum o iri olan beni 2 kere çok korkuttu bazen arkadaşlarım alıyodu beni başka 2 tane filan vardı bide sayıca artıyolar arada çok sinir bozucu onlar bişey yapmıyodu onların yanından geçebiliyodum hızlı hızlı tabi neyse ben o yurdun kedisine büyük derken belki benden başka görenler olmuştur bimiyorum kızılayda bi kedi gördüm aklım çıktı o kadar büyüktüki tüyleri yele gibiydi upuzun kocaman bi kedi gıpgri bide yanımda kimse yok bi tane sokak arasıydı şansıma sabah olduğu için kimsede yoktu mecburen ordan geçmek zorundaydım kediyi görünce yolun karşısına geçtim ama yolda dardı sonuç olarak ordan geçmiş oldum kedi de bana bi şey yapmadı ama ben hala kedilerden çok korkuyorum bakışları çok korkunç