Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-08-2009, 06:25 PM   #8 (permalink)
suzzy
Moderator
Sultan Oğuz

suzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,492
518 Mesajinıza toplam 4,080 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond repute
Standart Cevap: LAPİSLAZULİ

ben bir kova burcuyum...annem tam doğum saatimi hatılamıyor...emin değil...

sabaha karşı 11..00'de 11.30 yada 1.30'da olabilir diyor...bundan dolayı tam olarak yükselenimi bilemiyorum...

evimde şu an ortalama bir avuç ebatında kuvarts kristalim ve bir ceviz büyüklüğünde akik taşlarım var...

ayrıca da bilumum küçük boncuk şeklinde
yakut,akuamarin,oltu,akik,kuvarts kristali,gibi çeşit çeşit taşlar var...

bunların bazılarını önce dolunayda bir gece bekletip sonrada kendim programlıyarak kullanıyorum...

bazende sıkılıp bırakıyorum...sanki tam emin değilim...

yani takınca benimmiş gibi hissedemiyorum...bu yüzden taşlarıma yeterince sadık olamıyorum...

belki bu aralar bağımlılıklarımdan kurtulmaya çalıştığım bir dönemde her hangi bir objeyede bağlanmak istemiyorda olabilirim...

ya uzun oldu biraz farkındayım..ama bu bilgininde bana net olarak geliceği zamanı bekledim birazda...durum bu..

anlıyacağın benim taşlarla ilgili biraz kafam karışık...
<a href=http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif target=_blank><font color=#095990>http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif</font></a>
Şimdi tüm ihtiyaçlarımın karşılığını yerküre ve gökkürenin sonsuz bereketinden çekip alıyorum.Bütün kanallar serbest Bütün kapılar açık!
suzzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla