Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-08-2009, 11:43 PM   #37 (permalink)
hayathan
Üsteğmen

Tesekkür: 164
166 Mesajinıza toplam 1,153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nice
Smile Cevap: Para Olumlamaları

Alıntı:
alestason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim hayathan güzel tespitler ama benim sorunum şu sanırım korkularımı keşfetmekte zorlanmak.
bunu bulabilmenin kolay bir yolu varmı bilmiyorum ama yine bunun içinde kendime sorular soruyorum.olabildiğince iç sesime konsantre olmaya çalışıyorum bu sesin bana doğruyu söyleyeceğini biliyorum ama bu konsantre anı pek uzun sürmüyor dikkatim çabuk dağılıyor tabi bunu devamlı tekrarlıyarak aşabileceğimi biliyorum.
bu şekilde keşfedip üzerine gittiğim şeyler oldu para konusunda.ama yinede tam anlamıyla halledebilmiş değilim yanlış inançlarımı.

sizi anlıyorum..
Kabuldeyim " deyip sonra burada ne oldu. yada şu anda ne oldu Hadi Üstbenim bana söyler misin deyin.
Genellikle dışımızda çevremizle aynı korkutucu ve gürültücü sesle ve heyecanlı heyecanlı konuşan Ego muzdur.
Bize gerçek cevapları veren o dindin ve sakin sesin adı ÜStBen dir.
Ben Üstbenim e ulaşmak İçin önce Egomu susturmayı seçiyorum:

"Sevgili Egom benimle bu güne kadar yaptığın uzun ve güzel konuşmlar için sana çok teşekkür ediyorum. Ama artık şu andan itibaren Sevgili Üstbenimle daha çok ve daha uzun konuşmak ve mesajlaşmak istiyorum. Şu andan itibaren Sevgili Egom lütfen sus ve omuzumdan Sevgili Üstbenimle konuşmalarımızı seyret" siyorum.
Sonra Sevgili Üstbenime
Sevgili Üstbenim bu olayla ilgili ben hangi korkularımı çalışmalıyım. Bu konu hakkında çalışmam gereken anı bana gösterebilir misin" diyorum.
artık anlar gözümün önüne geliyor. ŞArkılar, tabelalar ve hatta Tv ve sokakta konuşan insanların sözleri bile bana Üstbenim den mesaj olarak ulaşabiliyor.

Sevgililer gününde aslında Sevgi olan ve sevmemiz gereken Üstbenim e ;
Sevgili Üstbenim, Benim Sevgilim yok. Şu evrende benim en çok sevdiğim kim olmalı? diye sorduğumda
TV de müzik kanalında yeni başlayan şarkının sözlerinde cevabını buldum:
"İsmi lazım değil,Baş harfi BEN "
hayathan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla