Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-08-2009, 06:41 PM   #273 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: Negatif Limanlardan Pozitif Sulara

Bizler çocuklarımızla hayatı tekrar yaşama fırsatı buluyoruz.şahsen benim öyle oldu.onun başarıları sevinçleri heyecanları hayata döndürdü.şimdi seninde aynı duyguları yaşayacağına eminim.çünkü hem annelik, hem babalık yaptığımız için...önce yurda yerleştirmek, daha sonra ev bulma,evi yerleştirme güzel duygular...bizimde bu sene son sınıfı okuyacak.beni 5 sene önceye götürdün.Sanemce bölüm zor deyipde gözünüzde büyütmeyin.bizimde ekonomiydi aynı sözleri biz de söyledik.hem koç hem ekonomi.kaç yıl geçti anlayamadık.şimdi okul bitiyor diye üzülüyor oğlum.kızına da başarılar diliyorum.