Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-08-2009, 05:58 PM   #2 (permalink)
ercan77
Teğmen

Tesekkür: 2
1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
ercan77 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: nekadar etki okadar cok ise yariyor demekmi ?

Merhaba, ben geçen sene siteyi keşfettim. Suçluluk duyguları ve ego güçlendiriciyle dinlemeye başladım, her gece sabaha kadar su sesi eşliğinde mp3 çalar hoparlörü ile(kulaklık kullanmadım bunun bir etki azalması olur mu diye merak ediyorum) yaklaşık 15 gün dinledim, aslında çokta faydasını gördüm; Daha dik yürüyor, kendinden daha emin konuşuyordum. Sonra 1'er 2'şer diğer "kendine güven, sosyallik artırıcı, koruma kalkanı ve diğerlerini" ekledim bu şekilde hepsini dinlerken elde ettiğim fayda iyice azalmaya başladı. Daha sonrada bıraktım. Bu sene ise siteye tekrar uğradım, tekrar deneme isteği oluştu içimde şimdi biraz daha sabırlı olmayı düşünüyorum. (Ama diğerlerini tam olarak hangi sırada ve ne kadar bir süre arayla eklemem gerektiğine karar veremedim.) İlk gördüğüm etkiler sabahları baş ağrısı ile uyanıyorum, aynı zamanda da ne kadar uyusam dinlenemiyorum. Ama artık telkinlerin etkilerine daha bir fazla inanıyorum, bu ikinci denememde başaracağım, Atakan beye, emeği geçenlere teşekkürler.
ercan77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla