Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-08-2009, 05:52 PM   #18 (permalink)
MuminOKAN
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Standart Cevap: kuantum ve düşünce tekniği

Alıntı:
arztrkm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bilmiyorum..herşeyi biz yaratıyoruz ise , o zaman yaşadığımız olumsuzluklar karşısında isyan etmememiz gerekiyor..Bunu hangimiz becerebiliyoruz ki?
ya çok derin bir konu bu..Okuduklarım bu sorularıma cevap veremiyor işte...
Dünyada savaş içinde bir yaşam..
yine geliyorum.. suçsuz küçük çocuklar bir kurşuna kurban veriliyor...
Eğer varsa bir küçük kardeşiniz yoksa da düşünün lütfen..Birileri sevinirken kardeşiniz bir hiç uğruna maganda kurşununa kurban gidiyor..(allah kimseye göstermesin )
Ya ne düşünürsünüz...Bu nu kardeşinizin düşünceleri mi çağırdı..öyleyse bu nu o seçti..Sizde üzülmeyeceksiniz...Böyle bir şey var mı??
Birilerinin bişeyleri öğrenmesi için hayatta birileri kurban mı olmalı bu durumda ?????
sistem bu şekilde mi işliyo..O zaman o kurbanların suçu ne ??? bizlerin ayrıcalığı ne ???

Bakın söylediğiniz şeyleri bende okuyorum ve hemen hemen sizin kadar olmasa da bilgim var..İnanan bir insanım ayrıca..Herşeyi mantık çervesinde düşünüyorum...
Bu site gerçekten ilgimi çekti , uzak değilim çünkü sizlere..Ancak madem bu konular konuşuluyor ve bu konuda anladığım kadarı ile bilen ve bilgili arkadaşlar var..ben onlara da sesleniyorum sizin aracılığınız ile...bu konuda bana açıklama yapabilirmisiniz ya da yapabilirler mi? site yöneticeleri içinde geçerli bu durum....
Farklı düşüncelerin tartışılmasını istiyorum...
Keyifli paylaşımlar dileğiyle

Sizin duyarlılığınıza da ayrıca teşekkürler...
Hayat sınavdan ibarettir, eğer dersinizi alamazsanız karşınıza bir daha çıkar. ta ki öğrenene kadar.

belki oradakiler orada yaşamayı seçtiler. belki bize bişeyler anlatmak için oradalar.

size sadece tahminlerimi iletiyorum. ölenler için; belki dünyadaki görevleri o kadardı? belki icra edecek başka görevi kalmadı.

olanların hepsi ego...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla