Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-08-2009, 11:51 AM   #7 (permalink)
melek78
Teğmen

Tesekkür: 1
9 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melek78 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: MELEK78'İN GÜNLÜĞÜ

sevgili sudem çok tesekkür ederim arkadasım
yeni bir hayat tesekkür ederim büyük harfler için özür dilerim
sevgili suzy tesekkür ederim.büyük harf takıntımda vazgeciyorum :) ikide bir uyarı almakdan yoruldum ama alışkanlık işte :) bu arada senin bzozdağa gittini okudum bir ara günlüğünde sanırm biz senle yakınız

sevgili ve pek muhterem günlüğüm :) diyomuşum
dünüm gayet raha geçti ilk iki telkin olan ego ve sucluluklla günümü gecirdim araya reklam olarak ertelemeyi de aldım arada sırada bu ego olan beni ukala bişey yapmaz umarım böyle hiç huyum olmadıgı halde dün kendimi havalı havalı konusurken buldum :) erteleme telkininin bana daha süratle işe yaradıgını düşünüyorum aylardır yapmam gerken bir programı kendi kendime yaparken buldum bayada basarılı bişey oldu acıkcası günlük saatler içindede aman sonra yaparım dediğim yüzlerce sey vardır annem hep derki dünyada iş olduğunu bilseydin dünyaya bile gelmicekmişssin :) o kadar tembelim yani buna ragmen 2 gündür günlük yasamımın iç,inde ertelediği üşendigim tembellik ettiğim küçük küçük şeyleri tamamen bitirdim atıyorum kitaplığa düzen vereceksem en ufak parcasından basladım gittim geldim el attım gittim geldim biyerini düzelttim soncuta baya güzel oldu bitti kendimi alkısladım :) şimdilik durum bu :)

sevgiler
melek78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla