Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-08-2009, 08:19 PM   #5 (permalink)
durugörü
Teğmen

Tesekkür: 3
8 Mesajinıza toplam 42 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
durugörü is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: fıtri olan solaklığı değiştirmek mümkünmüdür

herkese selam arkadaşlar öncelikle bu açtığım konu ya cevap verdiğiniz teşekkür ediyorum evet doğuştan solak bir insanım herşeyimi topa vurmadan yemek yemeye bir şey taşımadan bilardo oynarken istakayı tutmayı masa tenisi oynarken raketi sol elle hatta langırt oynarken ilerideki forvet oyuncuları sağ ele denk geliyor ben topun her forvete geldiğin de kolu sol elime alıyorum her şeye kadar sol elimi kullanıyorum sol elle yaptığım işlerden sadece sağ elle yemek yemeyi geliştirdim bir de langırt oynarken sağ kolumu geliştirmeye çalışıyorum aslında solak olmak tan şikayetim yok ben işin dini boyutunu düşünüyorum sol elle yemek sol elle taşımak sol elle vermek sol elle almak dinimiz de bütün hayırlı yerlere cami ye mescit e eve girerken dükkanı açarken ilk olarak sağ adımla girilir tam tersi banyo tuvalete vs yerlere girerken önce sol adımla girilir çıkarken sağ adımla çıkılır hem sünnettir hemde özellikle yemek yemeği sol elle yemek haram olduğunu biliyorum bu açıdan sordum. simka rumuzlu arkadaşa katlılıyorum solak olmanın verdiği avantajlarda var muhakkak benimde okuldayken resim dersim 10 du.
durugörü isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla