Konu: Kedi Korkusu
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-08-2009, 07:55 PM   #17 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Kedi Korkusu

arkadaşlar biraz önce başımdan geçen bi olayı anlatmak istiyorum. Bildiğiniz gibi ben kedilerden çok korkuyorum görünce yolumu değiştiriyorum kaçıyorum filan neyse konumuza gelelim biraz önce bi tane kedili vidyo gördüm nedendir bilinmez merak edip açtım ayy bide ne göreyim minik tatlı bi tane haşarı kedicikcikcik ayy yerim ben onu çok tatlı uzaktan sewmek böyle oluyo heralde etrafımda görsem nasıl tepki veririm bilemiyorum heralde yine kaçarım ama olsun bu da bişeydir ilk kez böyle bişey yaşıyorum 2 gündür yaşadığım gribimsi nezlemsi şeyin etkisi başıma da vurmuş olabilir tabi