Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-07-2009, 03:17 AM   #28 (permalink)
salvadore_xp

salvadore_xp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 162
182 Mesajinıza toplam 846 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
salvadore_xp has a spectacular aura aboutsalvadore_xp has a spectacular aura aboutsalvadore_xp has a spectacular aura about
Standart Cevap: Ynt: KORUMA KALKANI NE ANLAMA GELİR?

Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Daha detaylı yazanlar mutlaka olacaktır ama ben bildiğim kadarını kısaca anlatmak istedim.

Koruma kalkanı bizi negatif etkilerden korur.Negatif düşünceli insanlardan,negatif yüklü bir ortamdan korunmak için koruma kalkanını devreye sokarak bizi etkilemesini önleyebiliriz.Bunu meditasyonla ya da imgeleyerek yapabilirsiniz.

Çok teorik anlatamasamda bilgim dahilinde en azından nasıl yaptığımı anlatıyım.Öncelikle ben tüm bedenimi gevşeterek işe başlıyorum.Ve yukarıdan beyaz parlak bir ışığın bana doğru geldiğini ve bedenimi dışarıdan kapladığını imgeliyorum.Tüm bedenimi sardığını hissettikten,imgeledikten sonra bunu genişletiyorum istediğim kadar.Ve o ışıkla bir oluyorum.Beni koruduğunu hissediyorum.İlk başlarda hissetmek biraz zor olsada zamanla çalıştıkça daha gelişmeniz mümkün.

Sevgiler.
Çok iyi açıklamışsın. Aslında bilinçaltı için de çok mühim bir konu. Gerçi telkin yapılmasından da anlaşılıyor bu.
Çevremizde ego ezici, özgüven zedeleyeci insanlar çoğunlukta. Aslında kendi kişilik bozukluklarıyla bizimkini de alaşağı edebilecek güçtedir bunlar. Binevi inancı olmayan bir insanı başka inançlara kanalize etmek ne kadar kolaysa; sağlam bir kişiliği, iradesi, özgüveni olmayan kişileri de ezmek, kişiliğini hiçe saymak, kişiliğinde telafi olmayan yaralar açmak bir o kadar kolay olur. Bu bağlamda tek destekçimiz de koruma kalkanı olacak. Özellikle bilinçsiz bir çevrede yaşıyorsak olmazsa olmaz telkinlerin içinde olmadı diye düşünüyorum...
salvadore_xp isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla