Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-07-2009, 12:52 AM   #4 (permalink)
cent
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all
Standart Cevap: KUANTUM OLUMLAMA

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şanal Beyin olumlamaları herzaman faydalandığımız ..iyi ki tanımışım onları...yoksa hayatımız bu kadar değişmezdi.yanlış yapmaya devam edecektik.sevgi ve ışıkla kal.

--------------------------------------------------------------------------------
olumlamalar için teşekkürler dağrcıgım genişledi, arnmalarımda kullarınırım.Ben Hop' ar ına takıldım süekli arınmakla meşgulum . yalnız kalsamda sürekli arınsam diye bakıyorum.Çorap söküğü gbi biri birini çağırıştırıyor.Bazan bitmiyecekmiş gibi geliyor ama devam sabırla devam.İnsan arınma yoluna girdinmi sanırım geriye dönüşü yok gibi.

arkdaşlar fazlada zorlamaya gerek yok olacaklar zaten sizin ii niyetinizle güzel düşüncelerinizle taşlar yetrli yerine oturuyor biraz zaman alsada
olumlamaları seslendiridim dinleye dinleye işlemiş beyne artık dinlemiyorum ama her konuda 2 nokta uygulamasındayım her uygulama uzun süre sıkmadan sık boğaz etmeden devam etmek yılgınlık getirmiyo hemde yarar sağlıyor diyebilirim

SEVGİYLE KALDIK

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla