Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-07-2009, 02:48 AM   #56 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: Rüyalar gerçek olursa....

arkadaşlar denediğim ve çok başarılı olduğum rüylarıma önderlik eden şu yazıyı gece yatmadan önce üç defa okuyorum ve yastığımın altına koyuyorum.sesli olrak okuyacaksınız.merak ettiğiniz bir olay yada bilinçaltındaki blokajlar içinde ayrı bir cümle var onu da yazarım.Sevgili Melodis'in paylaşımından, melekleri rüyaya çağırma yazısından aldım.bunları mutlaka yapmanızı şiddetle öneririm çok güzel rüyalar görüyorsunuz. Sevgili Tanrım ve melekler,
Lütfen bu gece rüyama girin ve bu durum (özel isteğinizi söyleyin) ile ilgili bana rehberlik ve yeni fikirler verin. Uyandığım zaman bu fikirleri berrak olarak hatırlamama yardım edin. Teşekkür ederim ve Amin”

Normalde rüyalarınızı hatırlamasanız bile, bu güçlü onaylama, uyanmadan hemen önceki saatte güçlü şekilde canlı – ve unutulmaz – rüyalar görmeniz için bilinçliliğinizi değiştirir. Bu rüyaları “lüsid” rüyalar olarak adlandırıyoruz. Bunlar bir sinemada olmaya benzer, burada kendinizi hem izlersiniz hem de katılımcı olursunuz. Bu rüyaları unutmak çok zor olur. “Lüsid rüyaların konusunu ve mesajını hatırlamam” diyen insanlar bile, bu rüyaları hatırlar. teşekkürler Melodiscim çok faydalandım..hatta size linki versem daha doğru olur hepsi uygulandı tarafımdan sonuç alındı.rüylarımı artık yazmıyorum.çünkü yazdıktan sonra birdaha göremedim bir süre...şimdi açıkça yazamıyorum.ama mutlka sizinde denemenizi öneririm. http://www.hayatimdegisti.com/forum/...a-cagirma.html