Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-07-2009, 11:18 PM   #216 (permalink)
nurhanza
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart Cevap: nurhanza devam ediyor

günlüğüm sevgili günlüğüm, yazamıyorum eskisi gibi, ama yaşıyorum dopdolu, yaşarken yazmaya vakit ayıramadım belki, ama ömrüme yazıyorum, dönüm noktalarındayım, kendimle buluşuyorum, ne istediğimi ne olması gerektiğini, nasıl yapmam gerektiğini çözümlemeye başladım, yaş kemale eriyor, 40 a az kaldı, ve 18 yaşımdan beri kendime verdiğim sözü yerine getirmeme az kaldı, hemde ne final ama... kızımla birlikte öss ye girdik, kızım 330 dil puanı ile güzel bir okula girmeye hak kazandı, bende 243 eşit ağırlık 1 puanıyla açık öğretimden bir yerleri yazabileceğim, oğlumda yanımda 1 aylık tatilini yapıyor, işlerim her zamanki gibi netliğini kazanamıyordu, varmıyım yokmuyum tamam mı devammı, belirsizlik diz boyu iken hayatımıza bodoslama giren şans yıldızım ile birlikte bambaşka bir boyuta taşınıyorum, yarın yep yeni bir gün, bugünde yarının müjdecisi gibi, dimdik oturup başımı havaya kaldırdım ve bu hafta sadece işlerime odaklanıyorum, herşey yoluna giriyor, hemde en olması gerektiği gibi, herşey netleşiyor, ne istediğimi biliyorum, kızım en harika şekilde okuyacak oğlumu harika günler bekliyor, ve ben hiç olmadığım kadar mükemmelim, hayatımı seviyorum.............