Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-07-2009, 05:41 PM   #282 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

meraba cent şu nickini çok beğeniyorum onu önce söyleyeyim.ben nesneler üzerinde yapmıyorum genelde masa üzerinde yada havada belirliyorum.fakat bulutlar arasında ne zaman yapsam o bulutlar biraraya geliyor.geçen br yazıda okumuştum.bulutlara eneji yükleyin bakın nasıl hareketlenecekler diye.fakat ben bilmeden yapmıştım.iki bulut birbirine geçti.insanlarda yaptığın zamanda insanlar arasında kaynaşma oluyormuş,tabiki fiziksel olarak değil.benim de kolay, küçük isteklerim çabucak geçekleşiyor.zamanı olan büyük işlerim için beklemedeyim.senin eşyalara verdiğin zarar inanılır gibi değil en iyisi havada yap artık noktalarıbirde geçen bir arkadaş köprü trafiğinin açılması için yapmış.sanki sabunun üstünde kayar gibi gideceğim binada bir nokta beliredim ve hızla kendimi o binanın önünde buldum diye yazmış çok etkilendim çünkü bu tür benzetme espri yada arketiplerde çok etkili oluyor.zaten olayın gerçekleşeceği bağlantısından belli oluyor.teşekkür ederim.sevgiler