Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-07-2009, 03:07 AM   #27 (permalink)
salvadore_xp

salvadore_xp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 162
182 Mesajinıza toplam 846 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
salvadore_xp has a spectacular aura aboutsalvadore_xp has a spectacular aura aboutsalvadore_xp has a spectacular aura about
Standart Cevap: KAÇ GÜN DİNLEDİKTEN SONRA BU ETKİYİ HİSSETTİNİZ??

Benim Bünyem telkinlere erken tepki veriyor sanırım. Dinlediğim gece değişimi hissettim. Ogün arkadaşlarıma davranışım, hayata bakışım da bir relaxlık sezdim. Bu suçlulukla alakalı olsa gerek. Agresiflik de başgösterdi ilk başta. Sanki şuan taşlar yerine oturmaya başladı. Ama telkinler konusunda ilk başlarda ön yargılı biri olarak hayretler içindeyim. Birkaç arkadaşa bu konuyu açtım. Beni entel işlere kafa yormakla suçladılar. Kim takar. Başkalarının düşüncelerini umursamamaya dair telkinleri de dinleyince kim tutar beni.
Ben telkinlerin texlerini okuyorum bazen. Telkinlerin usta ellerde yazıldığı da belli. Çok okunaklı değil aslında. Ama dinlerken de vurgulamaya çok müsait bir üslup kullanılmış. O yüzden beni dinlediğim andan itibaren etkiledi ve değiştirdi.
salvadore_xp isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla