Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-07-2009, 04:36 PM   #720 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: HO'OP ARINMA HATTI

Alıntı:
gnm77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selam sudem ablacım; bana yazdığın arınma metnini okuyorum iki gündür. benim üzülmeme sebep olan kişinin annesini rüyamda gördüm (gerçi şu anda hayatta değil ama kızgınlığımı, öfkemi tek tek anlattım rüyamda ona ,gel de bu sorunumu düzelt dedim tabiki gelemeyeceğini söyledi)sence bu durum neye işaret?
Bence güzel iyiye işaret.zaten o kişiden istemiyoruz yardım.biz sadece yaradanımızdan yardım istiyoruz bu durumu değiştirmesi için.ilk önce kendimizi affederek,yani bizim kendimizi affetmemize yardım etmesini talep ediyoruz yaradandan..daha sonra o kişiyi affedebilmemiz için yardım istiyoruz.allah bizi sevgisinden yarattığı için, sevgi ile çözüyor.yani içinde bulunduğumuz negatif durumu değiştiriyor.pozitife çeviriyorgerçekten değişeceğine inanarak yaparsak mutlaka durum bizim lehimize değişiyor.hiç merak etme sen arınmaya devam et,bak nasıl durumlar değişebiliyor.sevgi kaynağına bağlanıp durumu değişmesi için yardım istiyoruz yaradandan.hem özümüzü bulmaya çalışıyoruz,egomuzu kırıp,hem durumu değiştiriyoruz.devam etmeni tavsiye ederim.iki olayımda değişti şimdi diğerleri için arınıyorum...Gnm nin acısına neden olan benim içimdeki zararlı hatıralar olduğunun bilincindeyim.bu hatıraları barındırdığım için özür dilerim.lütfen beni affet ki bu hatıralar sıfırlansın.seni seviyorum teşekkür ederim.