Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-07-2009, 04:14 AM   #718 (permalink)
asiyah
Üsteğmen

asiyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,494
433 Mesajinıza toplam 2,700 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asiyah is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: HO'OP ARINMA HATTI

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar bugün çok güzel bir olay oldu.bundan birkaç hafta önce canımı sıkan bir yakınımın yaptığı davranış beni çok üzdü.o günden beri arınma yapıyorum.....o kişinin canımı sıkmasına neden olan içimdeki sebep nedir?bu kişinin canımı sıkmasına neden olan şeyler için üzgünüm.Lütfen beni bağışla ki içimdeki zararlı hatıralar sıfırlansın.üzgünüm,problem olarak tezahür eden içimde süregiden herne ise lütfen beni bunun için bağışla... Lütfen beni affet özür dilerim seni seviyorum teşekkür ederim...sevgi bunu sildi ve düzeltti...o kişi bu gün aradı sanki o davranışı yapmamış gibi pişman olmuş bir şekilde yani o durumunu düzeltmiş bir şekilde konuştu.çok sevindim.anlatamam.arınmayla ilgili ikinci gerçekleşen olayım.darısı diğerlerinin başına.bu olayda benim için çok önemliydi.çok mutlu oldum inanın paylaşmak istedim.önceden hazırladığım yazılar var arınma metni her olay için bir kağıda yazdım.gerçekleşen yani durumu değişenleri ayrı bir yere asıyorum herzaman göreceğim bir panoya..bakınca biliyorum ki diğer durumlarda değişecek pozitife..iki tanesi gerçekleşti.çok şükür arınmaya devam
vay bee
asiyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla