Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-07-2009, 01:03 AM   #52 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: Rüyalar gerçek olursa....

arkadaşlar, rüyalar gerçek olsa dedim, ama rüyalarım değişti.eski anlamlı rüyalarımı göremez oldum.içeriği değişti.bir yolculuk telaşesi hakim.hareket halindeyim sürekli.rüyalarım net ve renkli fakat, eski rüyalarım yani klasik rüyalarım yok.telkinlerden dolayı mı bilmem.kendim değişim içinde olduğum için,rüyalarıma da bir haller oldu.ama sabahları mutlu mesut uyanıyorum.ben de güzel hisler bırakıyorlar,bu kadar hareketli olmanın yanısıra..rüya günlüğüme sabah kalkar kalkmaz yazıyorum ama kopuk kopuk...daha önceleri bir başlar uzun metrajlı flim gibi devam ederdi.şöyle ağız tadıyla bir rüya görsem yazacağım.ama yok..hepinize renkli güzel rüyalar ve bu rüylara uyanmanızı diliyorum.sevgi ve ışıkla kalın