Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-07-2009, 11:34 PM   #708 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: HO'OP ARINMA HATTI

Alıntı:
sulara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Iznınızle bırsey sormak ıstıyorum arkadaslar aslında danısmak..Cok yakın bır arkadasım fızık tedavı merkezınde calısıyor.Bana ıs yerı olarak cok yakın ve kendısını hergun gormeye gıdıyorum.Ogrencılerı agırlıklı olarak yurumeyen yada zıhınsel engelı olan cocuklar..Hepsı o kdr tatlı o kdr sekerlerkı..Onlarla aramızda ozel bır bag olustu gormeden duramaz oldum..Arkadasıma bu yonetımı tavsıye ettım uygulamasına baslamak ıstıyorum.Mesela selin dıye dunya tatlısı bı kız cocugu var zıhınsel olarak yasıtlarından cok gerı..Selının hasta olmasına sebep olan ıcımde her ne varsa.... seklınde mı yoksa Selını boyle gormeme sebep olan ıcımde her ne varsamı..Gormeyı dusunduk cunku goren bızız mesela baskaları degıl..Ne tarz bır cumle onerırsınız sızce onların ıyılesmesıne katkısı bulunurmu
sularacım çok tatlısın şu düşünceniz beni çok duygulandırdı bu işin piri İsmira ama nacizane fikrim:selinin hasta olması durumu derseniz daha uygun olur çünkü durumlar değişebilir.geçen ismira beni bir konuda uyarmıştı.ordan aklımda kaldı ben kitabı iyice okumadığım için yani hasta olması durumuna sebep olan benim içimdeki zararlı hatıralardır.bunların bilincindeyim ve sorumluluğunu alıyorum.lütfen beni affet ki zararlı hatıralar sıfıra dönüşsün.özür dilrim seni seviyorum teşekkür ederim...gibi.allah hepsinin şifasını versin..