Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-07-2009, 11:16 PM   #47 (permalink)
connelly
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
connelly is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: sitemizi lütfen basitlestirmeyelim

Arkadaşlar selamlar.
Siteye yeni üye oldum sayılır,Antalya'da ki seminere katıldım.
Seminer içeriği o kadar doluydu ki,şüpheler vardı,bunların hepsi gerçekten verilebilir mi diye,nitekim katıldım ve gördüm,o kadar dolu,enerjinin o kadar yüksek olduğu başka bir seminere katıldığımı hatıtlamıyorum.Eğitmenlere gerçekten gönülden teşekkür ediyorum.Bunun yerinin burası olmadığının farkındayım fakat siteye ne zaman girsem oradan oraya savruluyorum.
Bir sıra takip edemiyorum.
Bu tespitim sadece bana aitte değil,seminere katılan arkadaşlarla konuştuğumuz da çıkan ortak bir durum bu.
Evet hepimiz çalışan insanlarız,eve gelip sadece bu siteyle ilgilenme çabam maalesef maxsimum 1 saatle sınırlı kalıyor.Halbuki siteyle birlikte keşfedeceğim çok şey olduğunun farkındayım ama inanılmaz dağınık geliyor bana-belki de yeni yeni okumaya başladığımdandır-hoplayan ikonlar ve uzun reklamlar da konsantrasyonumu inanılmaz dağıtıyor.Evet bu kadar üye var,reklam alınması lazım,duygularımızı da bu ikonlar göstermemize yardımcı oluyor,yapılabilecek de birşey yoktur ama seminerlerinin bu kadar derli toplu olması ama siteye yeni giren biri için forumu takip etmenin güçlüğünü naçizane bildirmek istedim.

Sevgiler.
connelly isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla