Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-07-2009, 07:48 PM   #24 (permalink)
kinetix
Üsteğmen

Tesekkür: 1,998
335 Mesajinıza toplam 2,311 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the rough
Standart Cevap: Zihin Gücüyle Zengin Olmak

Alıntı:
zivzy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
"Senin bu paraları çok hiç bitmiyor" diyeceğiz (!) ve zengin olacağız ya da paramız bitmeyecek öyle mi? Bunu derkende ben asgari ücrete talip olacağım.. (Bugün TR'de birçok insan asgar ücretle geçiniyor kimisi de işsiz) Gıdadan benzine kadar herşeye zam gelecek.. Öğrenciysem yök açıklama yapacak harçlara yüzde yüz zam koydum diye ve ben hala zengin olacağım.. hayal sularında yüzmeyelim..
Sevgilerimle. :)
SEVGİLERİN ALINMIŞTIR;

O KADAR ZOR BİR AÇIKLAMASI VAR Kİ BUNUN, ASLINDA İMKANLARIN ZORLANDIĞI BİR FİKİRDİR BU.
DEMİŞTİM YA; OKUDUYSANIZ EĞER "CİDDİYETTEN UZAK OLMALIDIR" DİYE. AMA SİZ ORAYI ATLAMIŞSINIZ YA DA BÖYLE DİYEREK STRES ATIYORSUNUZDUR.
BUNDAKİ AMAÇ BİLİNÇALTINA MESAJI İLETMEKTİR. DERDİMİZ BU. ÇOCUK GİBİ DEDİM NEDEN BİLİYOR MUSUNUZ? BÜYÜKLER ÇOCUKLAR GİBİ ZEVK ALAMAZ HAYATTAN. AZICIK RAHATLAYIN LÜTFEN. KİLİTLENMEYİNİZ. KİMSE AÇAMAZ
SİZE KIZDIĞIMI FALAN DÜŞÜNMEYİN SAKIN BEN BARIŞIK YAZIYORUM. HEM BİRBİRİMİZE KIZARSAK KİLİTLENİR KALIRIZ. BÖYLE DÜŞÜNMENİZ NORMAL BENİM DE ÇOK KIZDIĞIM OLUYOR BAZI ŞEYLERE. KIZIPTA YANLIŞ BİR KELİME ETMEYİM DİYE EVDEN ÇIKIP 5 KM YÜRÜYÜŞ YAPTIĞIM OLUYOR. BUNLAR NORMAL ŞEYLERDİR. ZENGİNLİK SAĞLIK MUTLULUK. BUNLAR KAYBEDİLİNCE DÖRT ELLE SARILINAN ŞEYLERDİR. SAĞLICAKLA KALIN DOSTUM
kinetix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla