Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-07-2009, 12:33 PM   #682 (permalink)
ismira
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold
Standart Cevap: HO'OP ARINMA HATTI

Alıntı:
hayat kadere inat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ÖZÜR

BU KONUNUN AÇILMASINDAN BU YANA BURADA TOPLANAN BÜTÜN ARKADAŞLARA:

BEN İŞTEN KOVULMADIM
O YAZIYI İŞE GİDERKEN MASUM BİR ŞAKA OLARAK YAZMIŞTIM AKŞAM ÜZERİ DÖNDÜĞÜMDE BUNU SÖYLEMEYE CESARET EDEMEDİM ÇÜNKÜ ÖYLESİNE ÜZÜLÜP İYİ DİLEKLERDE BULUNDUNUZ Kİ YAPTIĞIMDAN UTANDIM BU YÜZDEN UZUN ZAMANDIR ARANIZA KATILMIYORUM .
BENİ AFFEDERSİNİZ YADA ETMEZSİNİZ SİZLERİN TAKDİRİ AMA SİZİ SEVİYORUM VE BU YÜZDEN ÜZGÜNÜM ÖZÜR DİLİYORUM

Sevgili hayat kadere inat arkadaşım,

Ben de "bir çalışmayla az kalsın işimden oluyordum!" diye korkudan katılmadığını sanarak üzülüyordum. Tamam, sorun yok bence. Aslolan arınmamızdır ve şu içinde olduğumuz günlerde aşağı yukarı hepimizde çözülme ve olumlu değişimler hızlandı.

Bugün açık yüreklilikle bu itirafı yapmış olman da bu çözülmenin göstergesi benim açımdan ve ortada suç değil, durum var sadece. Gördüğüm bu durum ise pozitif.Bunu bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederim.

Seninle yola devam etmekten mutluluk duyarım.Sevgiler...

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla