Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-05-2008, 12:16 AM   #10 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: ben de yazacağım

merhabalar ...
aysuncum günlüğünü okumayalı ne kadar çok şey birikmiş.. çok şükür ki çoğu çoook güzel..

öncelikle minik yavru kedinizin evinize gelmesine çok sevindim..
mutlulukla .. bereketele .. huzurla gelmiş olsun..

ablana gireceği sınavda sana hazırladığın tezde ve arzu ettiğin tüm hayallerinde başarılar diliyorum..
kardeşine bu şekilde destek olman harika..

sosyal fobin yoksa canım içeriği hoşuna gitse bile dinlemeni tavsiye etmem..

onun yerine sosyallik arttırıcı veya topluluk karşında konuşma telkinlerini dinle canım..
onlarında içeriği güzeldir..

tatlı yeme ihtiyacın sen enerji istiyorumm diyodun ya acaba vücudun onun için talepte bulunuyor olabilir mi

meninje cim aysuncum;
sizlerde biliyorsunuz bu tarz dönemlerimizin olması gayet normal canlarım..
öncelikle değişmeye başladığınızda içinizdeki eski negatif yanınız harekete geçerek üstünlüğünü bırakmak istemez..
kıyıda köşede kalmış örtbas ettiğiniz herşeyi ortaya çıkartarak pozitif yönünüze her şeyin kötü olduğunu ispatlamaya çalışır..
bilincinizde savaşı kazanmak için size tüm olumsuzlukları ispat etmeye çalışır..

doğum sancıları gibi bunlar geçinceye kadar sabırlı olmak zorundayız..
bu arada kendimizi dinlendirsek bile telkinleri dinlemekteki devamlılık ve özellikle içsel sesimizi olumlu olarak konuşturmaya çalışmak şart..

her ne kadar olumsuz gibi gözüksede inanın bu yaşadıklarınızda olumlu gelişmeler..

kısa süre içerisinde huzur dolu başarılı haberlerinizi kutlamak dileklerimle..

sevgiler..