Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-07-2009, 12:03 PM   #2 (permalink)
sanemce
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute
Standart Cevap: 28 GÜNDE KUANTUM UYGULAMA

4.GÜN, Kişisel Güç

Niyet

Bugün gerçek gücümü hayata geçirme, kendime yararı dokunacak seçimler yapma ve eylemler gerçekleştirme niyetindeyim.

Yaşamımdaki gücün kontrolünü elime almak benim hakkımdır.

Ana Fikir

Özgün güç, sizin insan olarak doğuştan gelen hakkınızdır. Kendinizi gerçekleştirmeye başlamanızın zamanı geldi.

Küstahlık ya da bencillik edin demiyoruz. Kişisel seçimlerinizde bilinçli ve kontrollü olun yeter.

Yaşamınızdaki gücün kontrolünü ele geçirmek kimi zaman büyük cesaret gerektirebilir – özellikle de bu güçten vazgeçmeyi alışkanlık haline getirmişseniz. Ancak önemli meselelerde kontrolü başkasına bırakırsanız, enerjinizi ve kaderinizi de onların ellerine bırakmış olursunuz.

Teslimiyetçi, pasif zihniyeti bir kenara bırakın. Bu tutum, yaşamınızı nasıl sürdürmeniz gerektiğine karar verme hakkının başkalarında olduğu inancıyla sizi güçsüz kılacaktır. Gerekirse gücünüzü tekrar ele almaya ufak adımlar atarak başlayın.

Kendinize yaşamınız hakkında tek söz sahibi kişinin kendiniz olduğunu hatırlatın. Aklınızdan geçenleri dile getirin. Net ve mantıklı taleplerle ortaya çıkın ve seçtiğiniz yolda ilerleyecek cesareti toplayın.

Kendi adınıza hareket etmeyi sürdürdükçe Evren de sizin için daha fazla şey yapacaktır.

Kişisel Güç Uygulamaları

1-Hemen, şu anda kendinize güç katmayı seçin. Gün içinde çeşitli kararlar verirken, tutarlı, güçlü ve disiplinli davranın. Ne yiyeceğinizden, diğer insanlarla nasıl bir etkileşim kuracağınıza dek her konuda güçlü olun!

2-Gücünüzün tükendiğini hissettiğinizde, kendi kendinize çıkarınız doğrultusunda harekete geçmek adına ne yapmanız gerektiğini sorun. Düşüncelerinizi dile getirmeyi hak ettiğinizi bilin ve bu uğurda risk alın. Başlarda dirençle karşılaşırsanız da zamanla gücünüzün arttığını göreceksiniz. Derin bir soluk alın ve ilk adımı atacak cesareti toplayın.

Kişisel Güç Olumlamaları

Giderek güçlü bir insan haline geliyorum. Sınırlarımı çiziyorum ve kendi adıma harekete geçiyorum.

Kendi gücümün kontrolünü elime almak ve yaşamıma dair kararları vermek benim hem hakkım hem de sorumluluğumdur.

Kişisel gücümü kullandıkça ihtiyaçlarımın da giderek daha fazla farkına varıyorum. Kendimi daha fazla düşünüyor ve daha fazla gerçekleştiriyorum.

Yaşamımın itici gücü olarak cesarete ve güce sahibim. Kişisel gücüm her geçen gün büyüyor.