Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-07-2009, 12:19 AM   #523 (permalink)
TR-ance
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about
Standart Cevap: HO'OP ARINMA HATTI

Alıntı:
cibelce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Teşekkür ederim Sevgili Tr-ance. Dediğiniz gibi bu konuda da arınma yapacağım. bu arada bişeyden daha bahsetmek istiyorum. burdaki konumuzla alakası yok ama affınıza sığınıyorum.bundan iki akşam önce ben bu sitedeki konuları okurken yanıma geldi. 10 tane kart hazırlamış. üzerlerine bazı isimler yazmış. hepsini kartı yere dizdi. şimdi söylediğim ismi bul dedi. ve ben kartlardan 8 tanesini doğru buldum. 2 sinide şımardığım için bulamadım. Nasıl olur dedi. ben niye yapamıyorum dedi ve gitti yanımdan. Tesadüfmüdür buda acaba. bu siteyi takip ettiğimden buyana gerçekten enteresan şeyler yaşıyorum. Önceleride zaman zaman yaşardım ama üzerinde durmazdım. tesadüf olduğunu düşünüyordum.

Sanırsam Genetiklerinizde Ailecek Bir Psişe Gücü Taşıyorsunuz.. Ve Bu Siteye Geldiğinizde BunLar Aktive OLmaya Başladı.. 10 Tane Karttan 8 Kadarını Doğru Tahmin Etmek Gerçekten Zor Bir İştir.. (Matematiksel OLarak Çok Düşük Bir OLasılıktır.. )Kısacası Tipik Bir Telepat Özelliği Taşıyorsunuz.. Ben Mesela O Konuda Deyim Yerindeyse Odun Gibiyim .. :D 2 Veya 3 Tane Doğru Bilsem Sevindirik OLurum O Derece :) .. Bence Siz Bu Konuların Üstünde Durun.. Kim Bilir Daha Neler Çıkar ..

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla