Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-07-2009, 11:04 AM   #372 (permalink)
Siyahça
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of
Standart Cevap: yine yeniden merhaba.......

demek taşıyabilecek kadar güçlüsün ki bunca yük sana veriliyor arkadaşım...hani kimseye taşıyabileceğinden fazlası yüklenmezmiş ya...sen bunun da, başka sorunların da altından kalkabilecek güçte ve akılda bir kızsın...

bir ara başıma yağmur gibi bela yağıyordu, görmeliydin, hepsi sanki sıraya girmişti..bunu farkettiğimde şaşırdım, ne oluyor böyle dedim...sonra herzaman yaptığım gibi bunların aslında komik bir yanı olduğunu düşündüm! evet komikti! sonra kendimi bir boksör gibi düşündüm, yumruk yedikçe yere seriliyordum, ama yerde kalmaya hakkım yoktu, her seferinde tekrar kalkmak zorundaydım...
tabi ben o ara hepsini atlattım ama sonradan baktımki derin derin yara izlerim olmuş her birinden...buralarda dolaşma sebebim de işte o yara izlerinden kurtulabilmekti...

sen daha kendine uygun bir yöntem bulabilirsin eminim...dertlerinin cüce dertler olduklarına inanmak için...(mutlaka önemli dertler, ama onlara cüce muamelesi yapmazsak gitgide devleşiyorlar!)
hadi bul bir atlatma yöntemi güzel kardeşim, sonra da şu kalbin kadar temiz sayfalara uzun uzun mutluluk hikayelerini yaz! beklioz!

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla