Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-07-2009, 09:19 AM   #5275 (permalink)
cadi_bm
Yüzbaşı

cadi_bm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,795
784 Mesajinıza toplam 4,533 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to behold
Standart Cevap: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Günaydınnn;
Nasılsınız??
Bu dün akşamdan beri kendimi çok kötü hissediyorum. Bu konuda konuşmayı sevmiyorum ve utanıyorum ama önyargıyla bakmaz burda kimse die düşünüyorum ve görmediğim için sizi (şimdilik :) ) rahatım kısmen.Paylaşmazsam kimseyle patlicam şaşkın bir arkadaşım dün beni bir arkadaşıyla tanıştırdı aynı ilden olduğumuz için olduğunu sandım saflık oluyo bazen bende neyse meğer niyeti gönül işi şeklindeymiş bana sonradan söyledi çocuğa sormuş nasıl buldun falan die o da şakayla karışık geçiştirmiş. Sabaha kadar uyuyamadım kötü rüyalar falan. Çok mu iticiyim çirkin olduğumu da düşünmüyorum ama nedenini kavrayamıyorum.O kişiye ilgi duyduğumdan değil de neden beni beğenmediğine takıldım sinir oldum. Çok kötü hissediyorum. Bir de sabah başka bir arkadaş şey dedi yeni çıktığı biri var ben bunu zor buldum sana da onun bir arkadaşını ayarlayayım ( !). Allahım ya bu gönül işlerinden ne zamandan beri böyle bahsedilir oldu. Sizce de çok kırıcı değil mi bu tabir? Kaynağı tükenmiş gibi kapmak bu gözle bakmak... Bunda bir yanlışlık yok mu? Sevgi nerde? Neden biz kızları bir tabiri caizse evde kalma korkusu sardı. Çıldıracam yahu
cadi_bm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla