Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-07-2009, 12:32 AM   #28 (permalink)
köse38
Teğmen

Tesekkür: 1
8 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
köse38 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Çekim Yasası Hikâyelerimiz...

Alıntı:
CeM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gerçekten de benzer bezeri çekmiş :)

Bende yemekler konusunda çok iyiyim...Bu gün başımdan geçen bir olayı anlatayım...Anneme her hafta kafamda ki yemekelri yaptırmak çok zevkli oluyor ve üstelik ne istediğime dair tek bir kelime dahi söylemeden :)...ve duymadan...

İlginç bir nokta: annem yemek yapmaya başladıktan sonra imgeledim ve tuttu :)

Şimdi annem markete gitti akşam yemeğini hazırlamak için...Bende oda da tv izliyordum...Sonra annem anahtarı ile kapıyı açıp mutfağa gitti tabii ben ne aldığını,elindeki poşetleri vs. ne yapacağına dair hiçbirşey bilmiyorum...Sonra yemek yapmaya başladı,bakın bursı çok ilginç annem yemek yapmaya başladı yemeğin kokusu da bana gelmedi ve ben kendi kafamdan imgelemeye başladım,(ismini vermiyorum ki canınız çekmesin:)) baya da tatdını filan sanki gerçekten yiyormuş gibi hissettim...

Elimde çatalı tutuyormuş gibi düşündüm...neyse bi kaç gün sonra herhalde yapar dedim(ama bu arada yemek yapıyor) aradan 1 saat kadar geçti halen yemekte ne olduğunu bilmiyorum :) en sonunda baya acıkmıştım mutfağa girip baktım ve kendi kendime gülmeye başladım :) çünkü detayları detaylarına kadar tasavvur ettiğim yemek tencerede gel beni ye diyodu :)

Dediğim gibi yemekler konusunda çok iyiyim...ve o kadar çok şey yaşıyorum ki hepsini unutuyorum...ama Büyük İşler Ufak Adımlarla Başlar
ben de yemekleri çekme konusunda uzman sayılırım canım neyi çekerse en kısa zamanda yerim bunu defalarca yaşadım
köse38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla