Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-07-2009, 06:04 PM   #145 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

Alıntı:
siiyam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selamlar ve emeğinize tesekkürler..
Aklıma birşey geldi hemen yazmak istedim.Çok mu hazırcıyım yoksa neyim bilmiyorum,ancak yazmadan da gecemiycem..
Neden iki nokta yapamayanlara,yapanlar iki nokta ile yardımcı olmuyor?
Yani mesela ben,siz iki nokta çalışmasını benim hemen yapabildiğime dair imgeleseniz böylece herkes yapabilse?
Umarım sacmalamadım:)
Adım seniha beni noktalarsanız cooooookk sevinirim tabiki..
sevgilerimle..
sevgili senihacım bu bir ayrıcalık ve ya yetenek değil.herkesin yapabileceği söyleniyor.sadece gerçekten yapabileceğine inanırsan oluyor.benimde her yaptığım olmuyor..kendim inanırsam oluyor..bu işi ben mutlaka başarırım diye yaptım.kafamda hiç bir şüphe olmayacak.yoksa her yaptığım olsa ne güzel olurdu...bu konuda biraz çalışmalar yapanlar, meditasyon yapanlar daha çabuk bağlantı kuruyor.çalışmalarına devam et mutlaka başarırsın..