Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-07-2009, 05:04 PM   #140 (permalink)
donusturucu
Teğmen

donusturucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 553
35 Mesajinıza toplam 393 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
donusturucu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

Merhabalar sevgili Sudem8;
Uzun zamandır okuyorum ,okuyorum,okuyorum...Sürekli iki nokta deneyimini yaptığımı zannediyordum meğersem pekte başarılı değilmişim yeni anladım..Şükürler olsun farkettirine :)
Şimdik sana birkaç sorum olacak.Tedavi aşamasında;Oğlunun üzerinde iki nokta uygularken başının öne düştüğünden bahsetmişsin.Bu öne düşmesi anlık dimi sonra kendine geliyorsun yoksa bu düşme işlemi yani bağlantı süreklimi oluyor niyet ediyorsun kuantum alana girişi gerçekleştiriyorsun iki nokta ile sonra imgeliyorsun dimi bugun işyerimde bir arkadaşım top oynarken ayağını incitmiş denedim ama senin dediğin gibi çok heyecanlandım çocuğa bişiy de diyemiyorum sadece dua ettim dedim..Bunu uygularken kişinin bilmesi gerekmiyor dimi.Ama bakıyorumda çocuğun yürümesinde hiçbir değişiklik yok :)başarılı olamadım yani...

Dün ilk defa gerçekleştirdim nasıl başardım anlar desem anlatılmaz ama muhteşem bir deenyim.Otobüs durağında otobus bekliyorum ışık mıydı pamukmuydu hatırlamıyorum ikisinden biri yazmştı gözlüklerinin arkasından yaprıklarını sürekli deniyordum zaten yaptığımı zannediyordum ama meğersem bende çekimi hissetme falan hakgetireymiş yani
neyse dün iş çıkışı otobüs beklerken bir anda zihnimde ellerimi kullanmadım havada sağımda bir nokta belirdi sağ tarafa doğru oluşan çekimi hisseettim.Sonra evet dedim işte bu hemen sağ tarafı daha kuvvetli kılacak sol tarafta (zihnimde tabi) bir kanat açıldı sanki ve ben bir boşluğa çekildim bir anda öne doğru eğildiğimi hissettim.Gözlerimi açınca karşımda ...numaralı otobüsü göreceğim dedim ve açtığımda karşımdaydım şok şok şok :)başarmıştım..Ama ondan sonra tekrar denedim başka bişiyler için olmadı işte :( Neyse hayırlısı olsun.Sürekli denemeye devam...Birde bende Dr.R.Bartlett in anlatımı gibi süpermen gibi sürekli iki nokta uygulayayım dediğimde bir esneme başlıyor ağzımı kapatamıyorum :) Bu niye çünkü Yeşil yol filminde zenci bir tutuklu vardı kötülüğü alıp ağzından dışarı sinekler gibi bişiyler çıkartıyordu ben bundan çok etkilenmiştim sanırım esnememde bundan dolayı oluyor sanki ben iki nokta yapında esneyince oluyormuş gibimi düşündüm nolduysa ama dün ki gerçekleşen uygulamamda böyle bişiy olmadı çok şükür:)

Şimdik esas merak ettiğim şu kendinden geçiş anlık oluyor ya hemen kendine geliyorsun dimi o anda olması gerekini hayal ediyorsun ve oldu deyip mi ?bırakıyorsun nasıl sonlandırıyorsun?
Paylaşımların için çok teşekkürler...

Sevgimle...
donusturucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla