Konu: Tanrı Kim?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-07-2009, 06:02 PM   #8 (permalink)
MuminOKAN
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Smile Cevap: Tanrı Kim?

Alıntı:
asiyah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendime soruyorum. Soruyorum sormasına da bir türlü cevap alamıyorum. Tanrının varlığını düşününce tamam var diyorum. Mantıken kabul ediyorum. Ama bunu hissedemiyorum.

Merhabalar.
Sorunuzun Cevabını Hala İçinizde Alamıyorsanız Bir Kaç Alternattif Vardır Diye Düşünüyorum, Size Bunlardan Çok Kısa Bahsetmek İsterim.

Mesela; Öğrenmek İçin Zamanı Gelmemiş Olabilir Yani Bu Bilgiyi Öğrenmek İçin Uygun Zaman Değildir. Bilirsiniz Herşeyin Bir Zamanı Var...

Yada; Soruyu Kendinize Tamamen Soramıyor Olabilirsiniz.
Egonuz Ön Plana Çıkıyor Olabilir. Önceki Düşünceleriniz Bunu Öğrenmenizi Engelliyor Olabilir. Soruyu Kendinize Sevgi İle Sorun.

Ya Da; Bu Düşüncenizi Serbest Bıraktığınız Anda Yani Odağınızı Değiştirdiğiniz Zaman Öğrenebilirsiniz.

BELKİ, Yardımcı Olmuşumdur.

Yada Biraz Kitap Okuyun. Ne Dersiniz? Belki İyi Gelir.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline