Konu: Tanrı Kim?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-07-2009, 10:02 AM   #2 (permalink)
MuminOKAN
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Smile Cevap: Tanrı Kim?

Merhabalar.
Öncelikle sorularınız için teşekkürler.
Sizde bilirsiniz ki dogmatik muhabetler bir noktadan sonra konuşanlar arasında pek te hoş olmayan, hareretli haller alıyor.

Size tek sorum olabilirmi?
(Soruya soru ile cevap oldu, fakat sadece sormak istedim. Nihayetinde; kişi ile yaradan arasına girmek gibi bir derdim yok, olmadı, olamaz da.)

Sizce Tanrı nedir? Tanrı kelimesi size neyi anlatıyor?

Cevabı buraya yazmak zorunda değilsiniz. Sadece kendinize cevap versenizde olur.

---

Şimdi ise, sorularınızın bana göre cevabı;

Tanrı...
Benim, sensin, O... Herkes.
Biliyorsunuz, düşüncelerimiz nesnelleşebiliyor. Yani bir nev'i birşeyler yaratabiliyoruz.
Mesela; İki nokta yapabiliyoruz, Ho'o ponopono öğretisi öğrendik, kendimizi evrensel enerji ile besleyebiliyoruz, bilinçaltı seviyede istediğimiz değişikliği yapabiliyoruz.
Başka hangi canlı böyle özelliklere sahip???
Şunu da unutmamak gerekir ki, çok ta önemli bir nokta;
Beni de Yaratan var...

İnanmakta bir seçim, dinle bütünleştirmek te...
Seçim sizin... Hayatta seçimlerden ibaret değilmi?

Tanrı hayatımda neredeyse her an yer alıyor.
Kendimden ne kadar uzaklaşabilirim ki... Siz kendinizden ne kadar uzaklaşabilirsin ki?

Bilemiyorum fakat bende bu konu üzerinde herhangibir değişiklik yok...

Yada size naçizane tavsiyem;
Zeitgeist adlı belgesel var izledinizmi bilmiyorum ama izlemediyseniz izlemenizi isterim. DVD yada CD satışı yok diye biliyorum. Ama internet siteleri mevcut, oradan indiriliyor sanırım.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline