Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-06-2009, 11:39 PM   #15 (permalink)
benvarım
Teğmen

benvarım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 474
26 Mesajinıza toplam 128 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
benvarım is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bırakma Sürecinde Yaşananlar

merhaba arkadaşlar,şükürler olsun ki bugün sigarayı bende bıraktım
daha önce bırakıp 6 ay içmemiştim.. 6. ay sadece merakımdan ( ne hissedeceğim diye) 1 adet yakıp içtim o günden sonrada tekrar bağımlısı olmuştum,günde 1 paket bitirecek kadar
bugün,tüm bunları düşündüm.. sigara benden daha mı güçlüydü?? yooo, hayır bunu da biliordum. öyleyse dedim kestir at şunu bi kenara...
ve kendinede ne kadar güçlü olduğunu göster.. kendini ne kadar çok sevdiğini göster.. kendine ne kadar saygı duyduğunu göster...

diğer aldığım karar ise,yanımda sigara kesinlikle içilecek.. içilen kişilerden yerlerden uzak durulmayacak..
sen ne kadar bişilerden kaçarsan o oranda karşına çıkar.. sen ne kadar bişilerle yüzleşirsen o oranda senden uzaklaşır..

aynı kuantum düşünce gibi,biz istemedikçe istemediklerimiz, biz seçtikçe seçtiklerimizin karşımıza gelmesi gibi.
yeter ki bu güce inanalım, beynimizi,bilinçaltımızı değiştirdiğimiz zaman yapamayacağımız hiç bir şeyin olmadığını bilmek inanın yetio bırakmaya

Evren,herkese yetecek kadar güç,sevgi veriyor değil mi??
benvarım isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla