Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-06-2009, 05:25 PM   #333 (permalink)
ismira
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold
Standart Cevap: HO'OP ARINMA HATTI

Melodiss'ciğim, yapabildiğim tüm yöntemlerle yanındayım canım...

Alıntı:
saman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
birşey daha sorcağım,

acaba bir liste yapabilirmiyiz.. ( TR-ance'ın buna benzer bir uygulama yaptığını okumuştum sanki, saime1 için demişti galiba 'Arınacaklar listeme ekliyorum gibi bir ifadeydi )
olabilir mi sizce ?? hepsi için arınma uygulaması yapılabilir mi, tek tek mi konuların üzerinde durulması gerekir, bana tümü için olabilir gibi geliyor ancak siz daha iyi değerlendirebilirsiniz tabii..
teşekkür ederim
sam;
TR-ance'ın listesi gibi bireysel çalışma listesi ben de yapıyorum kişisel olarak ve listeye zaman ayırıp yapabileceğim durumları alıyorum öncelikli olarak...Bana göre tek tek uygulama yapmak gerekiyor. Her durumda farkedilen veya hissedilen şeyler farklı olabiliyor. Bir durumun pek çok bileşeniyle uğraşmakla, çok durumun çok bileşeniyle uğraşmak kıyaslanamaz sanırım...

Hazır örnek; melodiss'in mesajını okuduğunuzda, arınılması gereken konu olarak neyi görüyorsunuz?.. 'Ne'den yada 'neler'den arınacağız? Melodiss'in durumundan mı, kardeşinin durumundan mı? ...?.. Eminim her birimizin durumda gördüğümüz sorunlar farklılık gösterir.

İşte bu yüzden çok bireysel bir iç çalışma olduğunu düşünüyorum ben hoop-arın'ın...

Tam da bu noktada bir şeye dikkat çekmek istiyorum;

Hepimizin bireysel yaşamımızda yaşadığımız ve karşılaştığımız sorunlarımız var değil mi? Sorumluluğu ne kadar üzerimize alır isek, durumları da o ölçüde değiştirebiliriz, biliyorsunuz. Bu yüzden toplu çalışmamıza odaklı kalmakta yarar var bence, sonuca yaklaşmak açısından. Bakın bir 'işsizlik' konusunun ne kadar çok bileşeni var ve bir duayla hallediliverecek konu değil. Zaten hoop-arın da duadan ibaret değil...

Burada bireysel taleplerde bulunan arkadaşlar açısından ben derim ki, biz elbette ki çalışma yaparız, ama bizim bir kerelik çalışmamızdan ziyade, sizin sürekli arınmanız daha etkili sonuç verebilir...

Bunları söylerken işi zorlaştırmak değil amacım. Aksine öncelikle kendimize güvenelim, durumları düzeltebileceğimizi bilelim ve sorumluluk bilinciyle Yaradan'a teslim edelim en yalın haliyle...

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla