Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-06-2009, 11:11 AM   #317 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: HO'OP ARINMA HATTI

Alıntı:
aquariel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu guzel kelimelerin gucunu 4,5 yasindaki oglum uzerinde denemek istedim ve ona;
Annecigim istemeden seni kirdigim, uzdugum ve azarladigim icin ozur dilerim, lutfen beni affet. Sen iyi bir cocuksun ve beni anne olarak sectigin icin sana tesekkur ederim. Seni cok seviyorum dedim. Baktim oglumun gozleri yasli. Birden beni kucakladi ve olanca gucuyle sarildi. Ben tesekkur ederim benden ozur diledigin icin. Seni affediyorum, cunku bende seni seviyorum diye aglamaya basladi.
Onu bu kadar etkileyecegini gercekten de dusunmemistim. Ama yalnizken bile bu kadar etkili olabilen bu sozcukler hepimiz birlikte soyledigimizde evrende kimbilir ne guzel etkileri oluyordur.
sevgili aquerel sabah sabah beni duygulandırdın..okurken kendimi tutamadım...