Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-05-2008, 10:13 AM   #3 (permalink)
burcu-tkn8
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Secreti neden kullanamıyoruz?

yaşadığım şey tesadüfmüydü çekim yasası denilen şeymiydi bilmiyorum..ama başıma geldiğinde inanılmaz sevindim ve şaşırdım..tabiiki bu kadar basit değildir ama en azından inancım attı bu yüzden secret ı bütün hayatıma yaymaya karar verdım. başıma ilginç 2 olay geldi..secret ismini bu sitede duydum.gittim dvdsini aldım.ogünün sabahında bir konu hakkında arkadsıma msj çektım.öğrenmem gereken bir tarih vardı.fakat kişi ile hiç yakın değiliz üstelik sınav zamanı olduğu için benım için o tarihi araştıracağını beklemiyordum ama yinede yazayım dedim.böyle düşünüyordum..gün içerisinde de tel e bakıp :yok ya kız şimdi hangi sınavdadır işi başından aşkın yapmaaaz diyordum.sonra secret e izledim.dikkatlice...denemek istedim eğer benim olumlamalarım ile değiştirebilceğim birşeyler varsa deneyeceğim dedim.1,5saat düşündüm...arkadsımla yakın olmasak bile bana yardımcı olmak isteecektir diye düşünmeye başladım.sonra mesajı gördüğünü o an benim işimi yapmadığını ama tam okuldan çıkarken hatırlayıp yaptığını yurda gelincede unuttuğunu ama şimdi hatırlayıp mesaj çekeceğini düşündüm.hatta o mesajın geldiğnde ve ne çok şaşırcagımı düşündüm.gece 2civarı yatmak için oda gittim.mesaj sesi gelmemıs:(saatımı ayarlamk için tele baktım.mesaj vardı.sesi kısk oldugu için duymamısım.ve ben odaya girmeden bri kaç dk.önce gelmiş mesaj.tüylerim dikendiken oldu..istediğim mesaj arkadsımdan gelmiş.ve kızın yazdığına göre kız unuttmus.gece aklına gelmış uykudan uyanıp bu mesajı çekmiş. çok şaşırmıstım.diğer bir olayda..üniversite senliği programı acıklanmıs.kimlerin gelip gelmeyeceği belli. son suprız bir isim var diyor arkadsım.o boş günü doldurmak için bir kaç grupla irtibat halindelermiş..ben keşek pinhani gelse dedim.arkadsım yok yaa artık daha neler dedi.ben konusmaya başlayınca diğer masadan arklar falan da konuşmaya katıldı.gelse şunu yaparız.bir arkads bende gitarımı getirrim.dedi.birisi gelirse şöyle olur.planlar yapmaya hayal kurmaya başladık.olumsuz düşünen pek çıkmadı :)akşam eve döndüm ve o masada konustugum arkım bana mesaj çektı..16mayıs tarıhınde pınhanı bizim kampüste konser verecek diye..inanın tesadüfmü çekim yasasımıı bilmiyorum sadece şu :kalbimizden temzce geçirip hayal kurduk.ve oldu:) birde sanırım bu sunlada alakalı..yani istediğiniz seyi baskasını üzmek kıskandırmak yada özendirmek için istememk lazım.birilerinden üstün olmak için.hani böyle olumsuzluk duyguları içinde istenilen şeyler gelmıor:)bu kadar güzel olaydan sonra neden asıl istediğim seyin olmadığını düşününce bu karara vardım.çünkü o çok istediğim şeyi aslında onun canını yakmak için istiyormusum.ben yaptım mı bilmiyorum..ama en azından gerçek olayları kendinizin çektiğini düşünmek bile inanılmaz bir özgüven veriyor.ben çekmemişssem bile bu güzel iki olay,ı ben yinede çekim yasası ile istediklerimi çekebildiğime inanmayı seçiyorum:D
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla